Johtokunta

KaSun uuden johtokunnan järjestäytymiskokous

 

 
Johtokunta 2021
Uusi johtokunta järjestäytyi 17.1.
Kiitokset edelliselle hyvästä seuratyöstä!
    
Puheenjohtaja
Laura Flöjt-Leinonen
 
044 976 6019
 
lflojtleinonen@gmail.com
Varapuheenjohtaja
Jouko Reponen
 
040 715 9223        
 
jouko.reponen@outlook.com
Kuntorastitoiminta
Janne Haverinen
 
0400 86 9361
 
janne.haverinen@hotmail.com
Kuntorastitoiminta
Liisa Tiihonen
   
lm.tiihonen@gmail.com
Kilpailu- ja valmennustoiminta
Timo Kokkonen
 
040 572 1465
 
timo.t.kokkonen@gmail.com
Lasten ja nuorten toiminta
Antti Schroderus
 
040 546 6901
 
schrodeantti@gmail.com 
Aikuisten suunnistuskoulu, kalusto/varasto
Pekka Laasonen
 
040 344 3485
 
pekka.laasonen@kajaani.net
Talous
Jouko Reponen
 
040 715 9223 
 
jouko.reponen@outlook.com
     
Varajäsenet:    
Reetta Hämäläinen    
Kyösti Karttunen    
     
Johtokunnan ulkopuoliset toimihenkilöt    
Sihteeri
Mervi Kettunen
 
050 532 4362
 
kasu@kajaaninsuunnistajat.fi
Jäsen- ja taloussihteeri
Minna Rönkkö
 
044 283 6184
 
jasensihteeri@kajaaninsuunnistajat.fi
Karttavastaava
Pasi Jokelainen 
 
0400 608 184
 
pasi.jokelainen@mapline.fi
Kilpailusihteeri / Irma-maksut
Sonja Päivinen
 
040 820 5950
 
anniinake@wippies.fi
     


          

     




        

        

 
Johtokunta 2020    
Puheenjohtaja
Jouko Reponen
 040 715 9223         jouko.reponen@outlook.com
Varapuheenjohtaja
Timo Kokkonen
 040 572 1465 timo.t.kokkonen@gmail.com
Kuntorastitoiminta
Kristiina Kananen
 040 527 6575 kristiina.kananen@fimnet.fi
Kuntorastitoiminta
Laura Flöjt-Leinonen
 044 976 6019 lflojtleinonen@gmail.com
Kilpailu- ja valmennustoiminta
Timo Kokkonen
 040 572 1465 timo.t.kokkonen@gmail.com
Lasten ja nuorten toiminta
Mervi Kettunen
 050 532 4362 mervi.rimpilainen@hotmail.fi
Aikuisten suunnistuskoulu, kalusto/varasto
Pekka Laasonen
 040 344 3485 pekka.laasonen@kajaani.net
Talous
Eija Tabell-Jokelainen
 040 832 7872 eija.tabelljokelainen@gmail.com
     
Varajäsenet:    
Reetta Hämäläinen    
Kyösti Karttunen    
     
Johtokunnan ulkopuoliset toimihenkilöt    
Sihteeri
Niina Jämsén
 040 523 8866 kasu@kajaaninsuunnistajat.fi
Jäsen- ja taloussihteeri
Minna Rönkkö
 044 283 6184 jasensihteeri@kajaaninsuunnistajat.fi
Karttavastaava
Pasi Jokelainen 
 0400 608 184 pasi.jokelainen@mapline.fi
Kilpailusihteeri / Irma-maksut
Sonja Päivinen
 040 820 5950 anniinake@wippies.fi